32. Finał WOŚP w Łącku

Już po raz 32 odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncerty i pokazy odbyły się w Centrum Kultury i Edukacji Muzycznej w Łącku.

Od wczesnych godzin porannych na terenie gminy Łącko i nie tylko kwestowało 25 wolontariuszy. W ramach prezentacji na scenie wystąpili: Grupa Teatralna z Flekkefjord w Norwegii w świątecznym spektaklu "Flipp i Flora", zespół wokalno-instrumentalny w składzie: Magdalena Biel, Damian Biel i Piotr Ciapała, Klub Seniora w Łącku ze spektaklem dla dzieci pt. "Kaczki", młodzi wokaliści: Zosia Lizoń, Grzesiu Kulig i Rita Zygadło, Sky Squad ze szkoły tańca 2B Dance oraz Zespół Regionalny "Górale Łąccy". Pokazy sprzętu strażackiego i pierwszej pomocy wykonali strażacy z OSP w Łącku, OSP w Maszkowicach i OSP w Czerncu.

Najwyższą cenę 4.800,00 zł osiagnął tort finałowy przygotowany przez Cukiernię u Gromali.

Ogólna zadeklarowana kwota 52.496,28 zł, 63,5 euro i 10 forintów oraz 260 zł z e-skarbonki. To rekordowa kwota naszego sztabu - dziękujemy!!!