Gminny Dzień Działacza Kultury

W dniu 7 czerwca w Remizie OSP w Łącku odbył się Gminny Dzień Działacza Kultury.

Spotkanie rozpoczęli wójt gminy Łącko Jan Dziedzina i dyrektor GOK w Łącku Józef Strączek, którzy powitali uczestników spotkania i podziękowali im za wspieranie wydarzeń kulturalnych i tworzenie kultury regionu łąckiego poprzez uprawianie różnorodnych form działalności artystycznej. Podziękowania złożył również przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec, przewodnicząca Rady Gminy Łącko Bernadetta Wąchała-Gawełek oraz radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Stanisław Pasoń.

W części artystycznej zaprezentował się Marcin Wnęk - laureat I miejsca w Gminnym Konkursie Poezji Regionalnej i Gadek Ludowych, który będzie nas reprezentować na Sabałowych Bajaniach, wystąpił również band ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Łącku pod kierunkiem Georga Weissa.

Ostatnią częścią był poczęstunek i czas na integrację i wspólne rozmowy.