IV Zlot Pojazdów Zabytkowych w Łącku

Wspaniałe pojazdy, doskonała atmosfera oraz wakacyjne słońce sprawiły, że IV Zlot Pojazdów Zabytkowych w Łącku pod patronatem Wójta Gminy Łącko Jana Dziedziny cieszył się ogromną popularnością.

W trakcie zlotu obejrzeć można było blisko 130! pojazdów z różnych części Małopolski i nie tylko. Z najdalszego miejsca, bo z samego Rzymu, przyjechał do nas również Fiat Regata. Wydarzenie to cieszyło się ogromną popularnością nie tylko wśród właścicieli zabytków, ale również niezwykle licznie przybyłych oglądających i podziwiających widzów.

Na najmłodszych czekała zabawa z Funny Bunny Animacje, dla starszych przygrywał Zespół Braci Rompalskich. Uczestnicy mogli wygrać nagrody ufundowane przez PSB Mrówka - sponsora głównego imprezy, Gminę Łącko oraz Nitro Karting Nowy Sącz - tor gokartowy.

Podziękowania dla OSP w Łącku za pomoc w przygotowaniu terenu oraz ZGK w Łącku za rozłożenie sceny i zabezpieczenie czystości na terenie imprezy.

Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Łącku, stowarzyszenie Amatorski Ruch Artystyczny Ziemi Łąckiej.

Impreza współfinansowana z budżetu Gminy Łącko w ramach realizacji zadania "Kulturalne Łącko - cykl wydarzeń kulturalnych".