Kolędnicze Skarby Górali "Wokół choinki"

27 stycznia w Centrum Kultury i Edukacji Muzycznej w Łącku odbyło się wydarzenie w klimacie bożonarodzeniowym pt. "Wokół choinki" Kolędnicze Skarby Górali". W prezentacjach udział wzięli Ninja Teatergruppe - gość specjalny z Norwegii, Grupa kolędniczą "Z gwiazdą" z Małego Łącka, Chór ZEW GÓR - Łącko, ZR Dolina Popradu z Piwnicznej-Zdroju, ZR Cieślica z Zawoi, Grupa kolędnicza w szerokim składzie z Krynicy-Zdroju, ZR Orawianie im. Heródka z Lipnicy Wielkiej i Zespół Regionalny Górale Łąccy. O podniebienia uczestników zadbały: KGW z Lipnicy Wielkiej, stowarzyszenie Miłośników Małej Ojczyzny Berest, KGW Młodów-Głębokie, stowarzyszenie Gospodyń i Gospodarzy Jedlica w Zawoi, KGW w Łącku. Dziękujemy wszystkim za obecność Skarby Górali Fundacja Mapa Pasji Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Piwnicznej-Zdroju Babiogórskie Centrum Kultury Gminne Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju Håskog.