V Zlot Pojazdów Zabytkowych w Łącku

7 lipca odbył się V Zlot Pojazdów Zabytkowych w Łącku pod patronatem Wójta Gminy Łącko Jana Dziedziny. Tegorocznemu zlotowi towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda i wspaniała atmosfera. Obejrzeć można było zabytki motoryzacyjne, porozmawiać z właścicielami, zrobić zdjęcia.

Wśród uczestników zlotu rozlosowane były nagrody ufundowane przez sposnorów: PSB Mrówka Łącko, Da Grasso Łącko oraz Gminę Łącko i Gminny Ośrodek Kultury. Na najmłodszych czekały animacyjne atrakcje z Funny Bunny Animacje, a dla wszystkich wystąpił zespół Szumy - muzyczne trio z Nowego Sącza, które powstało z potrzeby stworzenia czegoś nieszablonowego w muzyce i tą swoją pasją chętnie dzieli się z innymi.

Zlot zakończył się przejazdem zabytków ulicami Łącka.

organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Łącku, stowarzyszenie Amatorski Ruch Artystyczny Ziemi Łąckiej

Impreza zorganizowana przy wsparciu finansowym Gminy Łącko w ramach realizacji zadania "Kulturalne Łącko - cykl wydarzeń kulturalnych".