Warsztaty w ramach VII Kongresu Kultury Regionów w Łącku

W dniach 19-21 października odbył się VII Kongres Kultury Regionów z cyklu Żywioły dziedzictwa "Woda jest kobietą" zorganizowany przez Małopolskie Centrum Kultury "Sokół" w Nowym Sączu. To wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich, którym szeroko pojętą kultura jest bliska. W ramach kongresu poruszane są tematy z zakresu ochrony niematerialnego dziedzictwa kulturowego, odbywają się wykłady, panele dyskusyjne i warsztaty.

W dniu 21 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Łącku odbyły się warsztaty "Płynąc z rytmem!" -  pod kierunkiem Moniki Dudek - etnolożki, regionalistki, miłośniczki folkloru i animatorki kultury.

To był niezwykle inspirujący wieczór, pełen muzyki, tańca i śpiewu, a także rozmów o kulturze, folklorze, regionalizmie.

Mamy nadzieję, że będziemy mieć jeszcze okazję się spotkać.